SIK SORULANLAR

 • Havuz toplarında içine su ve hava kaçabilecek kadar delik var mıdır?

  Hayır, sadece toplara havanın doldurulduğu plastik bir kapak vardır. Havuz toplarımız eşsiz şişirilme tekniği sayesinde havayı dışarı atmayı sağlayacak bir deliğe ihtiyaç duyulmaz.
 • Toplarınız çocuklara zarar verir mi?

  Havuz toplarımızın çocuklar üzerinde bilinen hiçbir zararı yoktur. Havuz toplarımız zehirli olmayan malzemeden ve hassas ciltleri çizmeyecek şekilde dikişleri yumuşatılmış olarak üretilirler.
 • Havuz toplarınız eğer güneşte bırakılırsa renkleri solar mı?

  Genellikle solmazlar fakat yıllar içinde az da olsa bir solma görülebilir. Toplarımız ayrıca solmaya ve çatlaklara karşı dayanıklıdır ve uzun süre parlaklıklarını korurular. Bu yüzden, hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için uygundurlar.
 • nike trainers uk adidas trainers Adidas Superstar uk nike football boots uk nike air force uk puma uk abercrombie and fitch uk gucci belt uk nike shox uk jimmy choo uk nike blazers uk giuseppe zanotti uk adidas tubular uk louboutin uk nike air max trainers reebok trainers nike shoes uk air jordan uk christian louboutin uk nike sb shoes
 • Havuz topu siparişim ne kadar süre içerisinde elimde olur?

  Normal şartlarda sipariş alındıktan 72 saat içinde kargoya verilir. Eğer elimizde olmayan herhangi bir renk varsa o zaman birkaç gün daha uzun sürebilir.
 • Ne kadar sıklıkla havuz toplarını temizlemeliyim?

  Ne zaman tozlanırlarsa temizleyebilirsiniz. Bazı işletmeler haftada ya da ayda bir temizleseler de bazıları ise çocukların sağlığı ve rahatı için her gün temizlerler.