Untitled Document
oyun havuz topu 6 cm havuz topu

6 cm lik HAVUZ TOPU

Fiyatı : 162,00 TL + KDV

1000 Adet

havuz topu renkleri 6 cm havuz topu

6 cm lik HAVUZ TOPU

Fiyatı : 81,00 TL + KDV

500 Adet

oyun havuzu topları 7 cm havuz topu

7 cm lik HAVUZ TOPU

Fiyatı : 230,00 TL + KDV

1000 Adet

top havuzu oyun topları7 cm havuz topu

7 cm lik HAVUZ TOPU

Fiyatı : 115,00 TL + KDV

500 Adet

top havuzu topları 9 cm havuz topu

9 cm lik HAVUZ TOPU

Fiyatı : 298,00 TL + KDV

1000 Adet

havuz topu oyunları 9 cm havuz topu

9 cm lik HAVUZ TOPU

Fiyatı : 149,00 TL + KDV

500 Adet

Scarpe Chaussure nike nike shox Chaussure vans adidas adidas adidas superstar lunette de soleil carrea nike free run femme polo camicie ぺ ニス 増大 scarpe da calcio nike roshe run femme nike free nike corte puma chaussure Scarpe da donna air max nike blazer nike air max femme

Havuz toplarımızın kalitesi tam otomatik bilgisayar donanımlı makinelerde kesiminden paketlenmesine kadar olan süreçte hep kontrol altındadır. Bu süreç havuz toplarının her şeyiyle kusursuz olmasını sağlamaktadır. 

Havuz toplarımız piyasadaki en sağlam toplardır ve esnekliklerini diğerlerine göre daha uzun süre muhafaza ederler. Renk solmalarına ve çatlamalara karşı UV ve antioksidan koruması toplarımızın yıllarca sağlam ve parlak kalmasını sağlar. Toplarımız üretim sırasında sterilize edilirler ve kaliteleri ise piyasa standartlarındadır. 

Havuz toplarımızın neden piyasanın en iyi olduğunu merak ediyorsanız:

KALİTE

Havuz toplarımız normal şartlarda bir kullanımda ikiye ayrılmaz veya kırılmazlar. Üretim sırasında örnekler rastgele seçilir ve standartları yakalamak adına kendi ölçülerinin %50 si kadar sıkıştırılırlar.

EN ÜST DÜZEY MALZEME

Havuz toplarımız antioksidandır ve toplara sağlamlık veren ultraviyole engelleyici katkılar içeren patentli formüllü plastikten şekil verilir. Bu maddeler sayesinde toplarımız solmaya ve çatlamaya karşı dayanıklıdırlar.

ÜRETİM KONTROLLERİ

Havuz toplarımızın kalitesi üretim süreci sayesinde birbirleriyle tutarlıdırlar. Benzersiz üretim süreci toplarımız için özel üretilmiştir. Bu da toplarımızın hep aynı biçimde,ağırlıkta ve kalınlıkta olmasını sağlar.

GÜVENLİK

Havuz toplarımız zehirli olmayan malzemeden ve hassas ciltleri çizmeyecek şekilde dikişleri yumuşatılmış olarak üretilirler.

DIŞ GÖRÜNÜŞ

Havuz toplarımız çocukların dikkatini çekecek beş ana rengi içermektedirler. Toplarımız ayrıca solmaya ve çatlaklara karşı dayanıklıdır ve uzun süre parlaklıklarını korurular.

SİPARİŞLER

Stoklarımızda belirtilen renkler mevcut durumdadır ve standart renkler sipariş alınan aynı gün içinde kargoya verilir.

MÜŞTERİ İSTEKLERİ

Havuz toplarımız isteğinize göre uyarlanabilir. Bu konu için lütfen müşteri temsilcimize danışınız.

SIK SORULAN SORULAR

Soru: Havuz toplarında içine su ve hava kaçabilecek kadar delik var mıdır?

Cevap: Hayır, sadece toplara havanın doldurulduğu plastik bir kapak vardır. Havuz toplarımız eşsiz şişirilme tekniği sayesinde havayı dışarı atmayı sağlayacak bir deliğe ihtiyaç duyulmaz.

 

Soru: Toplarınız çocuklara zarar verir mi?

Cevap: Havuz toplarımızın çocuklar üzerinde bilinen hiçbir zararı yoktur. Havuz toplarımız zehirli olmayan malzemeden ve hassas ciltleri çizmeyecek şekilde dikişleri yumuşatılmış olarak üretilirler.

 

Soru: Havuz toplarınız eğer güneşte bırakılırsa renkleri solar mı?

Cevap:Genellikle solmazlar fakat yıllar içinde az da olsa bir solma görülebilir. Toplarımız ayrıca solmaya ve çatlaklara karşı dayanıklıdır ve uzun süre parlaklıklarını korurular. Bu yüzden, hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için uygundurlar.

 

Soru: Havuz topu siparişim ne kadar süre içerisinde elimde olur?

Cevap: Normal şartlarda sipariş alındıktan 24 saat içinde kargoya verilir. Eğer elimizde olmayan herhangi bir renk varsa o zaman birkaç gün daha uzun sürebilir.

 

Soru: Ne kadar sıklıkla havuz toplarını temizlemeliyim?

Cevap: Ne zaman tozlanırlarsa temizleyebilirsiniz. Bazı işletmeler haftada ya da ayda bir temizleseler de bazıları ise çocukların sağlığı ve rahatı için her gün temizlerler.

Soru: Havuz topu ve renkli oyun topları nerelerde kullanılır ?

Cevap: Demir oyun parklarında, top havuzlarında, softplay oyun gruplarında, şişme top havuzu ve çevresi kapalı çocuk oyun alanlarında kullanıma uygundur.

puma zapatillas zapatos gucci botas de futbol nike presto gorras new era Gafas oakley bolsos louis vuitton Adidas Neo cinturones gucci zapatillas saucony zapatillas de moda Adidas Originals Adidas Yeezy nike air force polos lacoste Adidas Stan Smith Zapatos nike Adidas Gazelle pulseras pandora zapatillas converse