havuz topu imalatı Havuz topu imalatı : Havuz topu imalatında kullanılan plastik malzemenin çocuklara bir zararı olmadığı bilinmektedir. Havuz toplarının üretiminde özel bir hassas göstermekteyiz. Kaliteli top havuzlarının adresi Balorama Dekorasyona sizleri her zaman bekleriz.
havuz topu çapak temizlemeHavuz Topu çapak Temizleme : Üretimi yapılan havuz toplarının dikiş alanlarında çok küçük belirtiler gösteren çapaklar, top havuzlarında düzensiz durmaması ve çocukların bu çapakları yolmaması için satışa sunmadan özenle temizlenmektedir. Eğer havuz topunun üzerinde şerit şeklinde ki çizgilerden de bu çapakların temizlenmiş olduğu anlaşılmaktadır.
havuz topu paketlemesiHavuz Topu Paketlemesi : Üretimden çıkmış olan havuz topları grup olarak havuz topu imalat makinasından çıkmaktadır. Bu havuz topu üretim bloklarında 4 er tane havuz topu bulunmaktadır. Havuz topları bu bloklardan teker teker çıkarılarak önce çapak temizlemesi yapılır daha sonra havuz topu paketleme işlemi gerçekleşmektedir.
havuz topu paketlemeHavuz Topu Paketleme : Havuz topları paketlemesi şeffaf poşet torbalara doldurularak yapılmaktadır. Bu torbalar 100 adet havuz topu paketi, 500 adet havuz topu paketi, 1000 adet havuz topu paketi ve isteğe göre havuz topu paketlemesi yapılabilmektedir. Üretmiş olduğumuz havuz toplarının ölçüleri ise : 6 cm lik havuz topu, 7 cm lik havuz topu ve 9 cm lik havuz topu olarak sınıflandırılmaktadır.
Sac michael kors adidas schuhe adidas stan smith nike air presto Bijoux Scarpe Sac louis vuitton 性病 症状 nike chaussure adidas chaussure louis vuitton Chaussure adidas scarpe converse polo lacoste sonnenbrille adidas nmd Chaussure adidas カマグラ vetement chaussure femme
havuz topu stoklarıHavuz Topu Stoklarımız : Havuz topu stoklarımız sürekli bulunmakta birlikte adet sayısı çoğaldıkça havuz topları bir kaç gün içerisinde havuz topları üretilerek temin edilebilmektedir.
Sac longchamp Kleid nike sb nike air max nike schuhe damen sac a main oakley nike air max nike free Ray ban air jordan femme Scarpe ceinture new balance nike air jordan nike flyknit Air max nike new balance femme nike blazer Polo Ralph Lauren